Lexus IS
Nuo:
€39990
Mėnesio įmoka nuo:
€528

IS automobilis žavi savo stulbinančia išvaizda, pažangiomis technologijomis ir neprilygstamu komfortu. Šis išskirtinis atletiško sudėjimo sportinis sedanas su ilga kupė stogo linija verčia tankiau plakti vairuotojų širdis.

 

Rafinuotos salono detalės ir apdaila išskiria IS iš kitų automobilių. Ištaigingiausio sportinio sedano paieškos baigtos – jis prieš Jūsų akis.

 

Standesnė važiuoklė lemia tikslesnį valdymą, o dėl pritaikytos naujos adaptyviosios kintamojo veikimo pakabos automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas.

 

Nauja lengva pakaba pagerina važiavimo kokybę, kėbulo kontrolę, sukibimą ir stabilumą važiuojant tiesiai, taip pat užtikrina tikslesnį vairo valdymą ir greitesnę jo reakciją.

 

Mūsų aerodinamikos specialistai praleido begalę valandų tobulindami beveik plokščią kėbulo dugną ir aptakus, kad automobilis būtų ekonomiškas ir ypač tyliai važiuotų.

Su naujausia Lexus Hybrid Drive technologija komplektuojamas IS išsiskiria mažais taršos rodikliais, kukliomis degalų sąnaudomis, efektingomis važiavimo charakteristikomis ir tiksliu valdymu.

 

IS
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
104 g/km
0.00 €
4.60 l/100 km
4.60 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
4.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti