Lexus RC
Nuo:
€49200
Mėnesio įmoka nuo:
€690

Naujojo RC išorė – sportiška ir kartu elegantiška. Jį kuriant įkvėpimo semtasi iš LC kupė flagmano aptakaus išorės dizaino.


Sportinis kupė, dovanojantis jaudinančių vairavimo potyrių ir akį traukiantis ryškiu, įstabaus grožio dizainu. Po tvirta ir agresyvia RC išore slepiasi išskirtinį valdymą ir manevringumą užtikrinanti trumpa ratų bazė ir standi važiuoklė. Šis išskirtinis keturvietis kupė gali būti komplektuojamas su galingu benzininiu arba hibridiniu varikliu, todėl Jūs galite susikomplektuoti RC pagal savo skonį.

 

Priekinio buferio kraštai nuo žibintų tolygiai leidžiasi žemyn, o tinklelio formos grotelių raštas nuo viršaus iki apačios palaipsniui kinta. Vertikaliai išdėstyti itin maži trigubi LED priekiniai žibintai ir nauji L formos LED signaliniai žibintai suteikia automobiliui modernią ir išskirtinę išvaizdą.


Automobilio viduje, viskas (nuo aukštos kokybės medžiagų iki tikslaus valdiklių ir prietaisų skydelio rodmenų išdėstymo) sukurta remiantis Lexus Takumi meistriškumu, kad vairuoti būtų dar maloniau.


Perėmęs LC modelio savybes, naujasis RC modelis pasižymi dar tikslesniu valdymu ir yra dar rafinuotesnis nei bet kada anksčiau. Tokios detalės kaip nauji peleko formos šoninių langų profiliai ir galiniame buferyje esantys aušinimo ortakiai suteikia automobiliui geresnį valdymo stabilumą ir sustiprina aerodinamiką.

 

Automobilio viduje raminanti aplinkos apšvietimo sistema nukreipta į viršų, tad saloną nutvieskia švelnia šviesa. Durelių apdailos apšvietimas automatiškai prisitaiko prie važiavimo sąlygų. Naujas analoginis laikrodis, toks pats, koks yra LC modelyje, įrengtas aukštai prietaisų skydelyje.

 

RC
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
114 g/km
0.00 €
5.00 l/100 km
5.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis