Lexus RX
Nuo:
€67750
Mėnesio įmoka nuo:
€1,016

Šis prabangus visureigis, išsiskiriantis savo rafinuotumu, yra išskirtinai malonus vairuoti. Pasirinkite tarp RX 450h savaime įsikraunančio hibrido arba dinaminio RX 300 su benzininiu turbiniu varikliu. Abu modeliai turi ir patrauklias F SPORT komplektacijas. Salono viduje galėsite mėgautis viena iš pažangiausių pasaulyje technologijų, suteikiančių aukštos kokybės ryšio galimybes, o Lexus Safety System+ sistemos funkcijos bus visuomet lengvai pasiekiamos.

 

Naujasis RX įkūnija modernų Lexus dizainą. Atnaujintos Lexus skiriamuoju ženklu tapusios priekinės grotelės dabar yra dar įmantresnės, trigubi LED priekiniai žibintai aptakesni, o galiniuose LED žibintuose įžvelgiamas „L“ formos motyvas. Iš šono žiūrint į išskirtinius, tamsintus C-statramsčius su chromo apdaila, sudaromas įspūdis, kad naujojo RX stogas tiesiog sklando ore.


Išskirtinis darbuotojų dėmesys naujojo RX modelio detalėms - itin tikslus odos susiuvimas. Takumi dizainas suteikia salonui šiuolaikinės elegancijos ir rafinuotumo.


Nesvarbu ką pasirinksite - novatoriškąjį RX 450h savaime įsikraunantį hibridą, ar dinamiškąjį RX 300 su benzininiu turbiniu varikliu, naujojo Lexus RX vairavimas suteiks dar daugiau malonumo, kad ir kur keliautumėte.


Juodos, juodos/baltos ir raudonos odos apmušalai suteikia RX F SPORT modeliams savitą naują išvaizdą. Gaminant sėdynes taikomas integruotos putodaros metodas, skirtas papildomai šoninei atramai, o aliuminio įdėklai papildo vairo dizainą, įkvėptą mūsų ikoninio LFA superautomobilio. Iš perforuotos odos pagaminta F SPORT modelio pavarų dėžės konstrukcija dera prie vairo bei kartu su aliuminio sportinias pedalais papildo sportiško automobilio stilių.

RX
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
173 g/km
320.00 €
7.60 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
7.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti