Lexus RX L
Nuo:
€67750
Mėnesio įmoka nuo:
€1,016

Prailginta Lexus RX versija leidžia vežti 6 ar net 7 keleivius, išlaikydama savo išorinio dizaino išskirtinumą ir pavaros rafinuotumą. Naujos savybės, tokios kaip atskira oro kondicionavimo zona ir specialiai pritaikytos šoninės oro pagalvės, suteiks komfortą ir ne tik apsaugos, bet ir lepins trečiosios eilės keleivius Jūsų automobilyje.

 


Pritaikykite RX apdailą prie savo poreikių, eksperimentuokite su spalvų pasirinkimu arba ir toliau domėkitės automobilio ypatybėmis bei žiūrėkite nuotraukas.

 


Dėmesys detalėms yra pagrindinis naujojo RX L modelio bruožas – pradedant prabangia Climate Concierge sistema ir baigiant puodelių laikikliais trečiosios sėdynių eilės keleiviams ar individualia oro kondicionavimo zona. Tai visureigis, sukurtas atsižvelgiant į Jus ir Jūsų keleivius. Patirkite tai patys.

 

Naujame RX L modelyje trečiojoje sėdynių eilėje galėsite patogiai vežti 2 vaikus arba du suaugusius trumpose kelionėse. Trečiosios eilės sėdynės gali būti valdomos elektra iš antros eilės arba bagažinės, sudarant galimybę jas paslinkti pirmyn bei atgalir suformuojant papildomos vietos trečiosios eilės keleivių patogumui.

 

RX L
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
173 g/km
320.00 €
7.60 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
7.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti