Lexus UX
Nuo:
€38800
Mėnesio įmoka nuo:
€507

Naujasis Lexus UX meta iššūkį viskam, kas buvo iki tol. Ryškus dizainas išreiškia akivaizdžią jėgą. Elegantiški kontūrai parodo charakterį, kuris ir stilingas, ir dinamiškas.


Mėgaukitės valdinga sėdėjimo pozicija ir puikiu modernaus visureigio matomumu. Žemas svorio centras ir standi platforma leidžia UX atskleisti tikslaus važiavimo dinamiką, kurios iš visureigio nesitikėtumėte. Viską dar labiau sustiprina unikalūs aerodinaminiai stabilizatoriai. Jie yra subtiliai įtraukti į galinių šviesų ir ratų arkų dizainą bei suteikia stabilumą važiuojant greitai ar pučiant stipriam vėjui.


Mūsų Takumi meistrai sukurė prabangią ir unikalią UX aplinką naudodami aukščiausios kokybės medžiagas. Glotnios odinės sėdynės sukurtos pagal „Apskaičiuoto meno“ perforuotus raštus ir tradicinio japoniško dygsniavimo Sashiko meną.


UX siūlo du aukščiausio lygio galios agregatus - tarp jų ir naujos kartos savaime įsikraunantį hibridą. Jame derinamas geriausias šioje klasėje degalų efektyvumas su itin sklandžia dinamiška galia. Arba galite pasirinkti benzininį variklį, kuris suteikia galingą našumą ir mobilumą ekonomiškai naudodamas degalus.

 

UX
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
125 g/km
0.00 €
5.50 l/100 km
5.50 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti