Mazda 3
Nuo:
€23690
Mėnesio įmoka nuo:
€241

Visiškai nauja „Mazda3“ turi dvejopą charakterį. Sportiškos hečbeko linijos kelia jaudulį ir teikia laisvės pojūtį. Elegantiškos sedano proporcijos primena tolygų, grakštų teptuko potėpį. Abiejuose modeliuose įrengtas aukščiausios kokybės interjeras, pažangiausia „Skyactiv“ technologija ir naujausia saugumo įranga. Rezultatas – neprilygstamas ryšys su keliu ir automobiliu.


Kad ir kur keliautumėte, atraskite naujas gyvenimo patirtis, patogiai įsitaisę „Mazda3“ salone. Preciziškai sukurta „Mazda Takumi“ komandos – menininkų ir meistrų, tobulinančių savo įgūdžius metų metus ir net dešimtmečius, kad pasiektų meistriškumą. Jie kruopščiai parenka tik jums pritaikytas medžiagas ir apdailą. Nuo dizainerio iki vairuotojo – šis kelias sukuria itin stiprų ryšį tarp jūsų ir „Mazda“ automobilio.


Kėbulo kontūrai teikia judesio įspūdį net automobiliui stovint vietoje. Supaprastintos svarbiausios detalės atspindi japonų filosofiją „mažiau yra geriau“. Naujasis modelis įkūnija patobulintą mūsų dizaino estetiką. Šviesos atspindžių žaismas ant automobilio paviršių kuria įmantrias ir akį traukiančias formas. Išraiškingas ir veržlus automobilis viliote vilioja sėsti prie vairo.


„Skyactiv-Vehicle Dynamics“ ir „G-Vectoring Control Plus“ sudaro itin veiksmingą automobilio judėjimo kontrolės sistemą, kuri subtiliai reguliuoja galią ir perkelia automobilio svorį įvažiuojant į posūkį ir posūkio metu. Tai užtikrina sklandesnį ir mažiau varginantį vairavimą.

 

3
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
136 g/km
40.00 €
6.00 l/100 km
6.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti