Mercedes-Benz AMG GT coupe
Nuo:
€122065
Mėnesio įmoka nuo:
€1,972

Ambicingas: išvaizdus stovis. Užburiantis: ties kiekviena detale. Iškart atpažįsta kiekvienas, svajojantis apie tikrą lenktynių automobilį: nepakartojama išvaizda.

Toli priekyje: Mercedes-AMG GT priekio dizainas. Įvairūs automobilių sportui būdingi elementai sukuria dinamišką išvaizdą. Itin ilgas, žemai slenkantis variklio dangtis nustato kryptį.


Mercedes-AMG GT suderina savyje autentiško sportinio automobilio savybes, segmentui būdingą technologinį pranašumą ir aukšto lygio praktiškumą. Su didžiausiu galimu greičiu nuo 304 km/h ir įsibegėjimu nuo 0 iki 100 km/h per 4,0 sekundės Mercedes-AMG GT S optimaliai prisitaiko prie sportiško gyvenimo būdo. Jis puikiai išreiškia AMG Performance prekės ženklo esmę.


Ar piko valandomis, ar ilgose kelionėse per naktį, ar važiuojant nežinomais maršrutais – jūsų Mercedes-AMG GT išlaisvins jus nuo įtampos stresinėse situacijose. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį jūs praleidžiate vairuodami, yra jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

 

Priekyje įrengtas variklis ir AMG SPEEDSHIFT DCT 7G prie tilto užtikrina optimalų Mercedes-AMG GT svorio paskirstymą – 47 % priekiniam tiltui ir 53 % galiniam tiltui. Kartu su pažemintu transporto priemonės svorio centru ji užtikrina ekstermalų manevringumą ir didelį greitį posūkių metu. Juk galiausiai: lenktynių rezultatas nulemiamas posūkiuose.

 
 
 
 
 
AMG GT coupe
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
209 g/km
210.00 €
9.10 l/100 km
9.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti