Mercedes-Benz AMG GT rodster
Nuo:
€134165
Mėnesio įmoka nuo:
€2,184

Mercedes-AMG GT rodsteris: degalų sąnaudos mišriomis sąlygomis: 11,5 l/100 km, CO2 emisija mišriomis sąlygomis: 262 g/km

 

Salonas asocijuojasi su orlaivio kabina – kvapą gniaužiantis efektas net atidarius nuimamą stogą. Itin įspūdingai atrodo pažeminta sėdėjimo padėtis priešais V8 stiliaus vidurio konsolę. Apdorotos medžiagos aiškiai parodo aukščiausią gamybos lygį.

 

Greitas atvykimas: žema sėdynės padėtis puikiai integruoja vairuotoją priešais prietaisų panelę ir sulieja jį su automobiliu. Dėl V8 principu išdėstytų valdymo elementų AMG DRIVE UNIT su moderniais ekrano mygtukais tampa centriniu sportinės pavarų dėžės ir visų dinaminių važiavimo funkcijų valdymo tašku. Svirtele ir ekrano mygtukais galima nustatyti važiavimo programą, pavarą ir ESP® bei kitas funkcijas.

 

Mercedes-AMG GT rodsteris tobulai suderina gyvenimo būdą ir sportiškumą. Didžiausias galimas greitis 302 km/h ir įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h per 4,0 sekundės vienu metu suderina padidintą galingumą ir įprastą važinėjimą. Mercedes-AMG GT rodsterio akcentai – AMG sportinė važiuoklė, aktyvi oro valdymo sistema ir aukštos kokybės salonas.

 

Diferencialinės transmisijos konstrukcijos pavarų sistema užtikrina su sukibimu susijusį svorio pasiskirstymą 47 % priekyje ir 53 % gale. AMG blokuojamas diferencialas pagerina trauką ypač sportiniu važiavimo stiliumi ir apsaugo nuo varomojo rato praslydimo iš vidaus.

 

 

 

 

 

AMG GT rodster
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
219 g/km
230.00 €
9.40 l/100 km
9.40 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti