Mercedes-Benz B sports solo
Nuo:
€34600
Mėnesio įmoka nuo:
€433

Naujoji B klasės transporto priemonė dar niekada nebuvo tokia moderni, sportiškai jaudinanti ir dinamiška.

Naujojoje B klasėje įrengtos išmanios pagalbinės sistemos ir funkcijos, padedančios ir saugančios vairuotoją kelyje. Pavyzdžiui, jos padeda automatiškai atpažinti pavojingas situacijas, padeda išvengti avarijų ar laiku imtis atitinkamų veiksmų. Jūs ir jūsų keleiviai visada būsite patikimose rankose.

 

Tuo pasirūpins naujoji B klasės transporto priemonė. Atkreipkite dėmesį į ypatingą sėdynių komfortą, erdvumą ir krovinių skyriaus pritaikymo lankstumą.

 

Važiavimo saugumo pagrindas – ramus ir susitelkęs į eismo situaciją vairuotojas. Pasirinktinis ENERGIZING Plus paketas apjungia klimatizavimą, apdailinio apšvietimo lemputes, muziką ir sėdynių patogumą į keletą minučių trunkančias programas, kurios padės jums atsipalaiduoti ir suteiks naujų jėgų.

 

Naujosios B klasės transporto priemonę ne tik valdysite patys, bet ir pati valdymo sistema kasdien vis geriau prisitaikys prie jūsų vairavimo įpročių ir manieros. Ji pasiūlys greičiausią kelią iki darbo ir padės išvengti transporto spūsčių. Tai išties naujas sprendimas - MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Multimedijos sistema, kuri nuolat vis geriau prisitaiko prie jūsų ir jūsų įpročių. Ir tol, kol naujoji B klasė ima pažinti jus beveik geriau, nei jūs save patį.

 

 

 

B sports solo
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
123 g/km
0.00 €
5.60 l/100 km
5.60 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
102 g/km
0.00 €
4.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.60 l/100 km
4.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti