Mercedes-Benz C universal
Nuo:
€37389
Mėnesio įmoka nuo:
€482

C klasės universalas − tikras lyderystės simbolis: automobilio priekis spinduliuoja dinamika ir šiuolaikiškumu. Nauja buferių forma, priklausomai nuo modelio prabangiai spindintys chromuoti elementai ir patrauklūs MULTIBEAM LED žibintai. Elegantiška stogo linija švelniai leidžiasi žemyn, belieka tik spėlioti, kiek po ja slepiasi erdvės ir įvairių galimybių.

 

Naująjį C klasės universalą valdykite taip intuityviai ir paprastai, kaip išmanųjį telefoną. Visiškai suskaitmenintas kombinuotasis prietaisų skydelis leidžia visiškai naujai vizualizuoti važiavimo duomenis. Valdymą galite individualizuoti pasirinkdami vieną iš trijų kruopščiai animuotų stilių.

 

Naujasis 10,25 colių didelės raiškos multimedijos sistemos ekrano, naujojo jutiklinio mygtuko prie vairo ir valdymo balsu LINGUATRONIC derinys reiškia aukščiausio lygio valdymo komfortą.

 

Atsipalaiduoti jums padės pasirenkamas ENERGIZING komforto valdymas. Šviesos, garsai ir kvapai gali būti tarpusavyje suderinti, kad transporto priemonės keleiviai galėtų atsipalaiduoti ar taptų žvalūs.

 

Piko metu, ilgoje naktinėje kelionėje ar važiuojant nežinomais maršrutais. Jūsų naujasis Mercedes-Benz C klasės T modelis padės jums būtent stresinėse situacijose. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį Jūs praleidžiate vairuodami, yra jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pirmiausia pasiektumėte saugiai, bet ir atsipalaidavę.

C universal
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
185 g/km
160.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
118 g/km
80.00 €
4.60 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
4.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti