Mercedes-Benz CLA coupe
Nuo:
€37195
Mėnesio įmoka nuo:
€478

Išskirtinai ryškios linijos ir iš vidaus bei iš išorės išlenkti paviršiai suteikia CLA Coupé jos avangardinį, sportišką charakterį. Montuojami būdingi kupė berėmiai arba, priklausomai nuo pasirenkamo įrangos varianto, chromuoti arba juodos spalvos blizgantys rėmeliai, kurie suteikia automobiliui ypatingos elegancijos ir vertingumo. Stogo linija sklandžiai pereina į galą, kur integruota į buferį išmetimo vamzdžio apdaila ir išskirtinė kontūro briauna sudaro įspūdingą galo siluetą. Tikrai išskirtinis dalykas: tipiškos formos galiniai žibintai, pagal užsakymą vien su LED lemputėmis.


Grakščios kėbulo linijos taip pat matomos ir salone. Išskirtinę išvaizdą (tiek viduje, tiek ir išorėje) pabrėžia aukštos kokybės medžiagos ir aukščiausios klasės apdaila. Kiekviena siūlė, kiekvienas spalvų variantas ir kiekvienas dekoratyvinis elementas - trumpai tariant, kiekviena detalė dar kartą demonstruoja aukščiausios klasės sportišką CLA charakterį.

 

Piko metu, ilgoje naktinėje kelionėje ar važiuojant nežinomais maršrutais – CLA Coupé padės bet kokiose stresinėse situacijose. Visuose mūsų automobiliuose slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro nepakartojamą: Intelligent Drive. Nes laikas, kurį Jūs praleidžiate vairuodami, yra Jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pirmiausia pasiektumėte saugiai, bet ir atsipalaidavę.

 

CLA coupe
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
123 g/km
0.00 €
5.60 l/100 km
5.60 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
100 g/km
0.00 €
4.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
5.60 l/100 km
4.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis