Mercedes-Benz CLA shooting brake
Nuo:
€35792
Mėnesio įmoka nuo:
€454

 

Naujasis CLA Shooting Brake yra unikalus. Kodėl? Jis apjungia praktiškumą su dinamišku atletiškumu ir sukuria atskirą stilių. Tobulos naujojo CLA Shooting Brake proporcijos prasideda priekyje nuolydžiomis deimantus imituojančiomis grotelėmis, tęsiasi berėmėmis durelėmis ir raumeningais pečiais ir baigiasi ties įspūdingu galu.

 

Tobulos naujojo CLA Shooting Brake proporcijos prasideda priekyje nuolydžiomis deimantus imituojančiomis grotelėmis, tęsiasi berėmėmis durelėmis ir raumeningais pečiais ir baigiasi ties įspūdingu galu.…

 

Susipažink su pilnai intuityvia valdymo koncepcija naujajame CLA Shooting Brake. Su pasirenkamu MBUX vidaus asistentu naujasis CLA Shooting Brake suteikia galimybę intuityviai ir be prisilietimo gestais naudotis įvairiomis komforto ir MBUX funkcijomis. Integruota kamera atpažįsta vairuotojo ir priekinio keleivio plaštakų ir rankų judesius jutiklinio ekrano arba jutiklinio lauko aplinkoje ir pritaiko vaizdą media monitoriuje pagal atitinkamą konfigūraciją. Pavyzdžiui, asmenines parankinių funkcijas galima pasirinkti parodant „V“ gestą iš rodomojo piršto ir didžiojo piršto.

 

CLA shooting brake
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti