Mercedes-Benz GLA SUV
Nuo:
€30661
Mėnesio įmoka nuo:
€363

Iš akių šviečiantis GLA modelio smalsumas ir nuotykių troškimas. Jis išspinduliuoja dar daugiau jėgos dėl išskirtinių radiatoriaus grotelių ir įspūdingo buferio.


Didesnė traukos jėga, patikimesnis stabilumas ir dar daugiau galimybių važiuojant asfaltu ir ne tik juo: visų ratų varančioji pavara 4MATIC pritaikyta visiems nuotykiams – ir įvairiems varikliams.


Nuo didelių apsipirkimų iki didžiųjų kelionių – GLA yra pasiruošęs bet kokiam nuotykiui. Atidarykite krovininę talpą paspaudę mygtuką arba netgi spustelėję ją blauzda.


Kalbai pasisukus apie smalsumo tenkinimą ir nuotykius troškimą, GLA – tikras visureigis. Kita vertus, dinaminis dizainas pabrėžia veržlumą, kurio daugiau būtų galima tikėtis iš sportinio kabrioleto. Pamatęs negali nesidomėti. Gal GLA ir netelpa į jokį stalčių, bet užtat taps tobula jūsų gyvenimo dalimi.


Išskirtinio GLA dizaino akcentai yra, pavyzdžiui, kaušo formos apsauginis užkardas, išgaubimai ant variklio dangčio ir poliarinė balta spalva. Skamba įspūdingai. Atrodo dar geriau. Galima rinktis iš trijų dizaino linijų – Style, Urban ir AMG. Pagal atskirą užsakymą galima rinktis ir neprilygstamą Night apdailos paketą. Leiskite fantazijai išsiskleisti.

Ar važiuosite intensyvaus eismo sąlygomis, pasiryšite ilgam naktiniam važiavimui arba pakliūsite į nepažįstamas gatves – įsitikinsite, kad jūsų GLA yra labai tinkamas pagalbininkas. Čia slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį Jūs praleidžiate vairuodami, yra Jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

 

 

 

GLA SUV
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
175 g/km
135.00 €
7.50 l/100 km
7.50 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
113 g/km
0.00 €
4.30 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
7.50 l/100 km
4.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti