Mercedes-Benz GLC SUV
Nuo:
€49707
Mėnesio įmoka nuo:
€699

Dar išraiškingesnės radiatoriaus grotelės, chromo elementai dar elegantiškesni, o žibintai dar siauresni. Naujojo GLC priekinė dalis demonstruoja dar stipresnį visureigio charakterį ir išvaizdą.


Radiatoriaus grotelės, priekinis oro aptakas ir žibintas – sukurti iš naujo. Priekinei daliai tai suteikia daugiau dinamiškumo ir jėgos. Be to, naujajame GLC standartiškai įrengti padidinto galingumo LED žibintai.


Jus pasitiks erdvus ir prabangus salonas. Čia viskas numatyta aukštesniam tikslui: planuoti jūsų laiką kuo patogiau ir kuo paprasčiau. Toks užburiančiai šiuolaikiškas ir išmanus, kaip dar niekad iki šiol.

 

Naujasis GLC prisitaiko ne tik prie bet kokio pagrindo, bet ir prie jūsų reikalavimų: standartiškai jums siūlomas aukštas važiavimo patogumas, kurį užtikrina AGILITY CONTROL važiuoklė. Be to, galima įsigyti visų varančiųjų ratų pavarą 4MATIC bei itin sportišką važiuoklę DYNAMIC BODY CONTROL su plieninėmis spyruoklėmis ir reguliuojama pakaba. Ypatingas bruožas: AIR BODY CONTROL pneumatinė pakaba, kuri užtikrins jums itin didelį stabilumą važiuojant bei kuo didesnį patogumą ir manevringumą.

 

Ar pradėjus važiuoti, ar greitėjant, dinamiškų posūkių metu arba lengvame kraštovaizdyje: 4MATIC, pagerinta nuolatinė Mercedes-Benz visų varančiųjų ratų pavara naujajame GLC standartiškai įvairialypio motorizavimo dėka užtikrina optimalią trauką ir nepriekaištingus rezultatus važiuojant bekele. Visų ratų sistema nuolat aktyvi ir jai nereikalingas reagavimo laikas, kad suveiktų. Taip ji ypač naudinga esant slidžiai dangai, pvz., esant drėgmei, ledui arba sniegui, ir užtikrina nepakartojamą važiavimo ir kelio važiuojamosios dalies laikymosi stabilumą.

 

GLC SUV
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
168 g/km
110.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
137 g/km
110.00 €
5.40 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
5.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti