Mercedes-Benz GLE coupe
Nuo:
€72080
Mėnesio įmoka nuo:
€1,092

GLE kupė iš galinės pusės traukia akį savo įspūdingu dizainu: horizontalios linijos ypač išryškėja šviečiant platiems žibintams.


Modernu: galingas galinis bamperis su chromuota apdaila integruotas su numerio lentelės laikikliu. Atviri išmetimo vamzdžiai, integruojami į buferius, taip pat užtikrina sportišką, išskirtinę išvaizdą.


GLE kupė išskirtinis akcentas – vertikalios trimačio dizaino sportinės grotelės su individualiomis Mercedes-Benz kupė briaunelėmis. Puikiai įrėminta LED Intelligent Light System šviesų valdymo sistema.


Serijinė įranga – LED Intelligent Light System šviesų valdymo sistema – yra techniniu požiūriu nepriekaištingas sprendimas, išsiskiriantis būdingu „pakeltu antakiu“ ir puikiu apšvietimu ir dieną, ir naktį. Taip pat įspūdingai: gaubtas su dinaminėmis galios kupolu, kuris rodo, kokia energija paslėpta po jais.


Žemas kėbulas, tiesus stogas – tai išskirtinis GLE Coupé profilis. Elementai, kuriais įprastai pasižymi tik visureigiai, dar labiau pabrėžia automobilio galią.
Prie automobilio patrauklumo taip pat prisideda ilga ratų bazė, trumpas išsikišimas ir visureigiui būdingos rato arkų apsaugos. Tipiškas Mercedes-Benz stilius užtikrina jaudinantį dinamiškumą.


GLE Coupé salone kupė sportiškumas susijungia su visureigio erdvumu. Prabangios detalės pabrėžia Mercedes-Benz išskirtinumą.


Komplektą sudaro standartinės sportinės sėdynės ARTICO oda aptrauktu prietaisų skydeliu. Kiti akcentai: papildomas vidaus oro jonizavimas, itin plataus atidarymo kampo durys ir aukšta sėdėjimo padėtis patogiam įlipimui ir sėdėjimo komfortui.

 

GLE coupe
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
204 g/km
210.00 €
8.70 l/100 km
8.70 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
146 g/km
170.00 €
5.40 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
8.70 l/100 km
5.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti