Mercedes-Benz GLE SUV
Nuo:
€67700
Mėnesio įmoka nuo:
€1,015

Naujoji aktyvi važiuoklė pasirinkus sportišką arba komfortišką nustatymą leidžia vairuoti norimu stiliumi. Lenkimo kreivės funkcija ir važiavimo juostos atpažinimas kamera užtikrina važiavimą su pasitikėjimu.


Su naująja aktyvia važiuokle E-ACTIVE BODY CONTROL su pneumatine pakaba galėsite mėgautis moderniausiomis išmaniomis pakabos technologijomis ir neprilygstama vairavimo patirtimi.


Su važiavimo programa „Curve“ transporto priemonė sklandžiai pakreipiama sukimo metu. Tai iki minimumo sumažina šonines jėgas ir gerokai padidina komfortą ir eigos dinamiką. Su važiavimo programa „Comfort“ funkcija funkcija ROAD SURFACE SCAN su stereokamera nustato kelią prieš transporto priemonę. Pakaba yra nustatoma taip, kad korpusas judėtų gerokai mažiau važiuojant per kelio nelygumus. Taip pat galima rinktis važiavimo programas „Sport“ ir „Offroad“.


GLE su nauju varikliu įsibėgėja greičiau ir veiksmingiau nei kada nors anksčiau. Galite rinktis 4 cilindrų dyzelinį, sklandžiai veikiantį ir išmaniai elektrifikuotą šešių cilindrų variklį ar įspūdingiausią V8 variklį.


Naujieji 4 ir 6 cilindrų dyzeliniai varikliai yra vieni iš efektyviausių savo klasėje ir atitinka griežčiausius emisijų standartus. Sąnaudos vertės yra mažesnės už visų kitų prabangių visureigių.


Be turbovariklio naujuosiuose benzininiuose linijiniuose šešių cilindrų ir V8 varikliuose integruoti starterių generatoriai, papildomi elektriniai kompresoriai ir 48 Voltų elektros sistema. Integruotas elektros variklis kaip EQ Boost vidinio degimo variklis, dėl to galima sklandžiai slysti net ir be vidinio degimo variklio, elektra tiekiama į didelio našumo 48 Voltų elektros sistemą.


Be to, visuose modeliuose gali būti automatinė pavarų dėžė 9G-TRONIC ir 4MATIC visų varančiųjų ratų pavara.

GLE SUV
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
190 g/km
160.00 €
9.40 l/100 km
9.40 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
161 g/km
270.00 €
6.40 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
9.40 l/100 km
6.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti