Mercedes-Benz GLS SUV
Nuo:
€92601
Mėnesio įmoka nuo:
€1,453

Naujasis GLS didžiuojasi „S“ raide savo pavadinime. Aukščiausio lygio komfortu gali mėgautis iki septynių keleivių. Dvi elektroninio valdymo sėdynių eilės ir kaip niekad anksčiau patogi trečia sėdynių eilė.


Pageidaujant naują GLS galima įsigyti su aktyviąja važiuokle. Neįtikėtinas efektas: automobilis išlieka stabilus ir ramus kiekvienoje situacijoje – važiuojant posūkiuose, didinant greitį arba stabdant.


Jėgą ir fizinę galią pabrėžia automobilio proporcijos, ilgas variklio dangtis ir iki 23 colių dydžio ratai. Aiškios plokštumos ir mažesnės linijos suteikia visam automobiliui lengvumo ir elegancijos.


GLS interjeras palieka neišdildomą pirmą įspūdį: didelė erdvė tiesiog kviečia atsisėsti septynis žmones. Ant kiekvienos sėdynės mėgausitės aukščiausio lygio komfortu bei skaitmeninės informacijos ir pramogų sistemos galimybėmis kaip jokiame kitame SUV, kuriame teko keliauti iki šiol.

 

AMG linija patraukia dėmesį dėl sportinių buferių, didelių oro įleidimo grotelių ir specialių lengvojo lydinio ratlankių. Salone dinamiškos estetikos įspūdį papildo daugiafunkcis sportinis vairas ir sportinių pedalų blokas.


Stebėdami aplinką pro pasirenkamą panoraminį stumdomąjį stogą patirsite nuostabų laisvės jausmą, o automobilio viduje mėgausitės malonia šviesa. Automobilio išorei jis suteikia lengvumo ir išskirtinumo.

GLS SUV
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
200 g/km
420.00 €
7.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
7.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti