Mercedes-Benz S Cabriolet
Nuo:
€150899
Mėnesio įmoka nuo:
€2,479

Mėgaukitės nuostabia S klasės kabrioleto tyla, kurią užtikrina akustinė danga, ir tuo pačiu aukščiausiu važiavimo atviru stogu komfortu bei galvos srities šildymu AIRSCARF ir apsauga nuo vėjo nuleidus stogą AIRCAP.


Pasiduokite S klasės kabrioleto galinės dalies gundymui. Puikus akcentas: nauji galiniai žibintai su pažangiomis OLED technologijomis. Išskirtinis dizainas dieną ir naktį.


Prietaisų paviršius visiškai įstiklintas. Patogus apšvietimas perkelia keleivius į dešimtį išskirtinių spalvų pasaulių, o naujas vairas su jutikliniais valdymo mygtukais užtikrina lengvą valdymą kiekvienu prisilietimu.


Instinktyviai žinokite, kas yra teisinga. Tai S klasės kabrioletas demonstruoja ne tik išore, bet ir vairavimo asistentų sistemomis, kurios gali dar geriau analizuoti ir veikia žymiai efektyviau.


Artimiausiu momentu svarbiausios Jūsų emocijos. Laimei dar yra dalykų, kurie įspūdingai praturtina gyvenimą. Pavyzdžiui naujuoju S klasės kabrioletu − gundantis malonumas.

 

Naujieji galiniai žibinta su šia modernia LED technologija homogeniškais žibintais spinduliuoja tikrą žavesį. Išskirtiniai dvigubi išmetimo vamzdžiai prabangiai chromuoti, aiškiai suformuotus paviršius pabrėžia efektingai išsiskirianti žvaigždė. Priekinė dalis signalizuoja išskirtinę šio automobilio važiavimo dinamiką ir eleganciją. Dėmesio centre atsiduria trimatės deimantinės grotelės, apsuptos elegantiškų LED High Performance žibintų, kurie pasirinkus naudojamus Swarovski kristalus suteikia nepakartojamus akcentus. Šonų dizainas žavi dinamišku siluetu.

 

Jūs tikrai negalėsite atsispirti. Kombinuotąjį prietaisų skydelį ir rodmenis dengia stiklas. Naujieji jutikliniai valdymo mygtukai su kiekvienu prisilietimu suteikia aukščiausią valdymo komfortą. Pagal pageidavimus atskiri medienos elementai gali būti šildomi. Futurististiniai ekranai ir rinktinės medžiagos interjere sukelia vadinamąjį Wow efektą. Kiekvienas žvilgsnis ir prisilietimas S klasės kabriolete patvirtina automobilių gamybos aistrą. Neabejotinas akcentas yra didžiulis HD kokybės ekranas. Naujovė yra sportinis 3-jų stipinų vairas, prabangiai chromuotas, nepaprastai malonus prisiliesti. Ypatingas ir išskirtinis S klasės pojūtis.

 

S Cabriolet
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
244 g/km
280.00 €
10.40 l/100 km
10.40 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
10.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti