Mercedes-Benz S coupe
Nuo:
€107025
Mėnesio įmoka nuo:
€1,707

Leskitės suvirpinami Mercedes-Benz S klasės kupė galine dalimi. Puikus akcentas: nauji galiniai žibintai su pažangiomis LED technologijomis. Išskirtinis dizainas dieną ir naktį.


Prietaisų paviršius visiškai įstiklintas. Komfortiškasis apšvietimas perkelia į dešimtį išskirtinių spalvų pasaulių, o naujas vairas su jutikliniais valdymo mygtukais užtikrina lengvą valdymą kiekvienu prisilietimu.


Pastebimai daugiau ramybės ir išskirtinumo. Žymiai mažiau jaučiamų šoninių jėgų. Tai užtikrina į vairavimo dinamiką reaguojanti važiuoklė MAGIC BODY CONTROL su ROAD SURFACE SCAN ir posūkių polinkio funkcijomis.


Konstruktorių kalba jie vadinami Powerdomes ir Dropping Lines. Kūno kalba – tai sportininko raumenys ir sausgyslės. Ji staiga suūžia lyg viesulas, o po to vėl ramiai rieda tolyn. Naujojo S klasės kupė priekinė dalis įspūdingai signalizuoja apie šios transporto priemonės sportišką dominavimą. Dėmesį iškart patraukia trimatės grotelės su deimanto formos elementais, Mercedes žvaigžde ir juosta, jas papildo LED High Performance žibintai, kurie, pasirinktinai panaudojus puošnius Swarovski kristalus, tampa išskirtiniu akcentu. Iš šono dizainas pakeri dinamišku siluetu.


Jam negalėsite atsispirti. Visų prietaisų ir indikatorių paviršius prabangiai įstiklintas. Naujieji jutiklinio valdymo mygtukai reaguoja į kiekvieną jūsų lietimą, tartum jie galėtų skaityti mintis. Futuristiniai ekranai ir rinktinės medžiagos: salonas, kuris sukels emocijų pliūpsnį. Krištolo skaidrumo akcentas yra didelis aukštos raiškos HD kokybės ekranas. Taip pat nauji yra sportiniai 3 stipinų vairaračiai, elegantiškai chromuoti ir išskirtinai prabangūs. Pagal pageidavimą greta odos gali būti šildomi ir mediniai segmentai.

 

S coupe
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
242 g/km
280.00 €
10.30 l/100 km
10.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
10.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti