Mercedes-Benz S Mercedes-Maybach
Nuo:
€153113
Mėnesio įmoka nuo:
€2,518

Mercedes-Maybach S klasės salonui galite parinkti ypatingą odos tipą, pasižymintį naujomis spalvomis, naujais dekoratyviniais elementais ir kontrastinėmis dekoratyvinėmis siūlėmis. Iš jų sukuriamas ko gero niekur daugiau nenaudotas derinys: jis skirtas tik Jums.


Nuo seno tai automobilių prabangos viršūnė: legendinis dvispalvis dažymas. Mercedes-Maybach S klasei galima rinktis devynias skirtingų spalvų kombinacijas.


Patogiai ir saugiai bet kokiame kelyje: Mercedes-Benz Intelligent Drive vienija sudėtingas pagalbos vairuotojui sistemas ir iš anksto atsižvelgia į pažangius žemėlapio duomenis.

 

Piko metu, ilgoje naktinėje kelionėje ar važiuojant nežinomais maršrutais – Mercedes-Maybach S klasės sedanas padės bet kokiose stresinėse situacijose. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį jūs praleidžiate vairuodami, yra jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir labiau atsipalaidavę.

 

 

S Mercedes-Maybach
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
219 g/km
230.00 €
9.40 l/100 km
9.40 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti