Mercedes-Benz S sedan
Nuo:
€94174
Mėnesio įmoka nuo:
€1,481

Piko metu, ilgoje naktinėje kelionėje ar važiuojant nežinomais maršrutais – S klasės sedanas padės bet kokiose stresinėse situacijose. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Nes laikas, kurį jūs praleidžiate vairuodami, yra jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

 

Dar patogiau negalite pajusti elektromobilio patrauklumo. Mėgaukitės staigiu pagreitėjimu, beveik begarsiu riedėjimu ir, žinoma, važiavimu be vietinės taršos, važiuodami dideliais atstumais. Naujasis S 560 e su šiuolaikiška Plug-in-Hybrid technologija išmaniai suderina elektrinės pavaros ir vidaus degimo variklio pranašumus.

 

Konstruktorių kalba jie vadinami Powerdomes ir Dropping Lines. Kūno kalba – tai sportininko raumenys ir sausgyslės. Ji staiga suūžia lyg viesulas, o po to vėl ramiai rieda tolyn. Naujojo S klasės kupė priekinė dalis įspūdingai signalizuoja apie šios transporto priemonės sportišką dominavimą. Dėmesį iškart patraukia trimatės grotelės su deimanto formos elementais, Mercedes žvaigžde ir juosta, jas papildo LED High Performance žibintai, kurie, pasirinktinai panaudojus puošnius Swarovski kristalus, tampa išskirtiniu akcentu. Iš šono dizainas pakeri dinamišku siluetu.

 

Su aukštosios įtampos akumuliatoriumi galima važiuoti naudojant tik elektros pavarą, pvz., mieste. Aukštosios įtampos akumuliatorių galima įkrauti važiuojant ir rekuperacijos metu, taip pat prijungiant prie kiekvieno buityje įprasto elektros lizdo.

 

 

S sedan
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
157 g/km
85.00 €
6.80 l/100 km
6.80 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
160 g/km
220.00 €
4.70 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.80 l/100 km
4.70 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti