Mercedes-Benz SL rodster
Nuo:
€104254
Mėnesio įmoka nuo:
€1,658

Atraskite unikalią SL klasės koncepciją, kuri derina dizainą, technologijas ir efektyvumą kvapą gniaužiančiame rodsteryje.

 

Nesenstantis siluetas ir klasikinės rodsterio proporcijos: elegancija savo gryniausia ir sportiškiausia forma. Ir tuo pat metu progresyvi su AMG Line. SL klasė yra ikona, išversta į dabartį.…


SL klasės modelis buvo ir yra stiprios paskatos išraiška: aistra. Dėl puikių technologijų užtikrinamas išskirtinis vairavimo pojūtis ir aukšti saugumo ir patogumo standartai.
Šios technologijos išreiškiamos didžiojoje savarankiško ir saugaus vairavimo idėjoje. Tiek kasdieninėje prabangaus sportininko koncepcijoje su savo puikiomis važiuoklės technologijomis ir DYNAMIC SELECT su penkiomis važiavimo programomis optimaliai pasirodys įvairiausiose situacijose.


SL klasės modelis neslepia savo kokybės. Norėdami atidaryti ar uždaryti sulankstomą kintantį stogą mažiau nei per 20 sekundžių, tiesiog paspauskite mygtuką. Ir net jei saulė nepasirodo – SL klasės modeliui tai nėra problema.
Panoraminis kintantis stogas su MAGIC SKY CONTROL leidžia pasijusti kaip atvirame ore net tada, kai stogas yra uždarytas. Unikaliai vairavimo patirčiai - visada ir visur. O su AIRSCARF galvos erdvės šildytuvu ir elektriniu vėjo reguliatoriumi SL klasės modelio vairuotojams sukuriamas kabrio oras netgi beveik ištisus metus.

 

SL rodster
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
234 g/km
250.00 €
10.10 l/100 km
10.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
10.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti