Mercedes-Benz SLC rodster
Nuo:
€36845
Mėnesio įmoka nuo:
€472

SLC įkūnija emocingą ir sportišką vairavimo malonumą po atviru dangumi. Patirkite, pajuskite, išgirskite ir įkvėpkite tikros laisvės. Sužinokite daugiau apie Mercedes-Benz sportinį rodsterį.


Rodsterio vairavimo patirties ir Mercedes-Benz komforto ir praktiškumo derinys, kurį šioje klasėje užtikrina tik SLC.


Kai pasirodo saulė, visiškai elektra valdomas nuleidžiamas stogas paslepiamas mygtuko paspaudimu per mažiau nei 20 sekundžių. Tuo pat metu, jei pageidaujama, pirmiausia automatiškai uždaroma bagažinės pertvara: dar daugiau komforto ir tikras kabrioleto pojūtis.


Atraskite naujoviškas SLC rodsterio technologijas.


Ilgas kapotas, trumpos iškyšos – sensacingai dinamiškas siluetas visiškai įkūnija gyvybingumą. Ryškus priekis su grotelėmis su deimanto formos elementais ir chromuota vidurio juosta stulbina. Išraiškingas galas yra puikus baigiamasi akcentas.


Siluetas žavi rodsteriui tipišku stiliumi su toli į galą nustumtu keleivių salonu. Kai stogo sistema Vario-Roof atidaryta, į akis krenta plokščias A formos ramstis ir berėmiai šoniniai langai.


Ventiliacijos grotelės ant priekinio sparno turi blizgančio chromo briaunelę, primenančią esančią ant Mercedes-Benz 300 SL.


Ar važiuosite intensyvaus eismo sąlygomis, pasiryžite ilgam naktiniam važiavimui arba pakliūsite į nepažįstamas gatves – įsitikinsite, kad jūsų SLC yra labai tinkamas pagalbininkas. Už šito slypi koncepcija, kuri kiekvieną važiavimą Mercedes-Benz automobiliu daro saugesnį ir nepakartojamą: Mercedes-Benz išmanusis vairavimas. Nes laikas, kurį Jūs praleidžiate vairuodami, yra Jūsų laikas. Laikas atsipalaiduoti. Laikas pasisemti energijos. Kad savo tikslą pirmiausia pasiektumėte saugiai ir atsipalaidavę.

 

 

SLC rodster
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
178 g/km
135.00 €
7.00 l/100 km
7.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti