Mini 5 door
Nuo:
€24890
Mėnesio įmoka nuo:
€262

Originalaus stiliaus ikona – dabar pritaikyta šiuolaikiškam važiavimui mieste. MINI išskirtinumą sujungus su didesniu durelių skaičiumi ir padidėjusia erdvesne, šis patikimas 5 durų hečbekas formuoja naują miestų, kelių ir stovėjimo aikštelių vaizdą visame pasaulyje. Jūsų individualių pasirinkimų galimybės yra praktiškai beribės. Ir jis leidžia gauti daugiau, tiek viduje, tiek išorėje, neprarandant kartingo tipo manevringumo, kuriuo pasižymi MINI.

 

Susipažinkite su naujuoju MINI iš arčiau. Originalaus stiliaus ikona – dabar pritaikyta šiuolaikiškam važiavimui mieste. Jūsų individualių pasirinkimų galimybės yra praktiškai beribės. Ir jis leidžia gauti daugiau, tiek viduje, tiek išorėje, neprarandant kartingo tipo manevringumo, kuriuo pasižymi MINI.

 

Įlipkite vidun ir mėgaukitės erdviu salonu, kuriame gali patogiai sėdėti penki asmenys su daugybe erdvės kojoms, galvai ir kūno komfortui automobilio priekyje ir gale. 16 centimetrų ilgesnis nei jo triduris brolis, penkiaduriame MINI hečbeke papildomas ilgis išnaudotas protingai ir suteikia daugiau vietos bagažinėje – 941 litrų erdvės bagažui.

 

Novatoriški MINI adaptyvūs LED priekiniai žibintai suteikia maksimalų apšvietimą, užtikrindami geresnį matomumą ir saugumą. Ypač efektyvus yra apšvietimas tolimosiomis šviesomis. Galinio vaizdo veidrodėlyje integruota priekinės kameros sistema aptinka atvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai įjungia (ar išjungia) vieną ar daugiau iš keturių segmentų priekiniuose žibintuose. Tokiu būdu mažiau blaškomi kiti eismo dalyviai ir optimaliai apšviečiamos visos kitos zonos.

 

MINI yra individualiems poreikiams pritaikytų interjero ir eksterjero detalių gamybos naudojant 3D technologiją pradininkas. Pavyzdžiui, galite suteikti daugiau individualumo prietaisų skydeliui keleivio pusėje, keisdami įvairias spalvas ir dizainus pagal savo stilių. Tuo tarpu automobilio išorėje 3D būdu spausdinta šoninių posūkio žibintų apdaila puikiai papildys jūsų automobilio išskirtinę išvaizdą. Jau pats įlipimas į MINI įspūdingas – individualiai parenkama projekcija į žemę ir apšviestos įlipimo juostelės kelionės pradžiai suteiks ryškumo ir nuteiks puikiai.

 

5 door
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
112 g/km
0.00 €
5.10 l/100 km
5.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
101 g/km
0.00 €
3.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.10 l/100 km
3.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti