Mitsubishi ASX
Nuo:
€19990
Mėnesio įmoka nuo:
€176

Naujasis dramatiškas priekis, pasižymintis iškiliomis LED priekinių žibintų grupėmis, išraiškingomis grotelėmis ir stipriomis automobilio linijomis. Naujasis ASX modelis įgavo išvaizdą, kuriai neįmanoma atsispirti.


Stambios grotelės ir toliau viena nuo kitos išdėstytos lempos suteikia automobiliui ryškų naują veidą. Glotnios pusės ir lengvo lydinio ratai užbaigia bendrą vaizdą. Kam susilieti su minia, jei gali iš jos išsiskirti?


Su naujomis priekinėmis grotelėmis ir buferiu, ASX pasižymi dar stipresnėmis dizaino savybėmis. „Dynamic Shield“, užtikrina didesnę apsaugą ne tik keleiviams, bet ir pėstiesiems, o nuožulnus gaubtas leidžia lengviau pajusti automobilio kampus, taip palengvinant parkavimosi procesą.


Priekyje, toliau vienas nuo kito, įmontuoti efektyvūs LED, dienos šviesos žibintai ir rūko žibintai padeda apšviesti didesnę kelio dalį. Gale naujas T formos galinis žibintas, LED stabdžių lemputė ir posūkio žibintas (indikatorius) suteikia geresnį matomumą automobiliams už nugaros.

 

Pakankamai vietos 5 suaugusiems žmonėms, siekiantiems keliauti stilingai! ASX modelis pasižymi puikiomis detalėmis, kurios palengvins ne tik Jūsų kelionę, bet ir gyvenimą.


Šis kompaktiškas visureigis savyje talpina daugybę vietos. Ne tik sėdintiems priekyje, bet ir gale. Prabangos ir technologijų darna leidžia mėgautis itin patogiu keliavimo malonumu.

 

ASX
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
144 g/km
55.00 €
6.00 l/100 km
6.00 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
0 g/km
0.00 €
5.70 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.00 l/100 km
5.70 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti