Mitsubishi Outlander MY17
Nuo:
€24900
Mėnesio įmoka nuo:
€262

Solidi, išraiškinga išvaizda spinduliuoja neprilygstamą rafinuotumą, patikimumą ir efektyvumą kelyje – nuo įspūdingo priekio iki itin patrauklaus galo – modelis OUTLANDER žada neprilygstamą miesto visureigio vairavimo malonumą.


Modelį OUTLANDER vairuoti itin malonu – puikia kokybe pasižymintis automobilis greitai ir tiksliai reaguoja į kiekvieną vairuotojo judesį. Erdvus bagažo skyrius ir patogios sėdynės, kokybiškos medžiagos ir kiti neprilygstami patogumai – kiekviena smulkmena apgalvota taip, kad galėtumėte mėgautis savo kelione.


Atidarykite modelio OUTLANDER dureles ir pasinerkite į visišką komfortą. Dėmesys kiekvienai smulkmenai – nuo apdailos medžiagų tekstūros iki akcentinių elementų – rodo automobilių gamintojo „Mitsubishi“ dizainerių atsidavimą siekiant suteikti vairuotojui ir keleiviams visiškos prabangos įspūdį. Modelio OUTLANDER salonas yra ne tik patrauklus, bet ir funkcionalus. Čia įrengta dviejų zonų oro kondicionavimo sistema ir lanksčiai reguliuojamos sėdynės, užtikrinančios malonų važiavimą net ir ilgose kelionėse. Vairuotojams daugiau patogumo teikia elektra valdomas bagažinės dangtis ir beraktė valdymo sistema. Jūsų laukia tikras vairavimo malonumas – įsėskite į OUTLANDER automobilį ir įsitikinkite patys.


Modelio OUTLANDER kūrėjai stengėsi sumažinti variklio vibraciją ir skleidžiamą triukšmą. Naujojo tipo švytuokline technologija pagrįsta variklio montavimo komponentų sistema sugeria variklio virpesius priekine ir galine kryptimi, pastebimai sumažindama juntamą variklio vibraciją ir triukšmą. Be to, buvo pagerinta modelio OUTLANDER A statramsčio, šoninio vaizdo veidrodėlių ir sandarinimo gumų, t. y. komponentų, dėl kurių girdimas vėjo pasipriešinimo keliamas triukšmas, forma. Naujajame modelyje įrengtas atnaujintas prietaisų skydelis, kilimėliai ir lubų apmušalai, pasižymintys geresnėmis triukšmą mažinančiomis savybėmis. Triukšmas salone buvo dar labiau sumažintas, tinkamai sureguliavus pakabos sistemą ir parinkus naujo tipo padangas.

 

 

Outlander MY17
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
173 g/km
135.00 €
7.70 l/100 km
7.70 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.70 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti