Nissan EVALIA
Nuo:
€41322
Mėnesio įmoka nuo:
€551

Kompaktiškas, universalus ir talpinantis iki septynių keleivių, „Nissan e-NV200 Evalia“ yra idealus miesto automobilis jums ir jūsų šeimai. 100 % elektrinis, su nauja, galingesne 40 kWh baterija, šis automobilis padės sutaupyti. Jis pasižymi mažais eksploataciniais kaštais bei didesniu nuvažiuojamu atstumu.


„Nissan e-NV200“ nauja 40 kWh baterija, tokia pat kaip ir „Nissan LEAF“. Nuo šiol dabar įveiksite dar didesnius atstumus. Pradėkite dieną pilnai įkrautu automobiliu, galinčiu nuvažiuoti iki 301 km* mieste. Energijos sąnaudos bus kur kas mažesnės nei važiuojant analogišku dyzeliniu ar benzininiu furgonu. Be to, nereikės aptarnauti variklio ir keisti alyvos, todėl sutaupysite techninei priežiūrai skiriamų pinigų ir laiko.


Lietuvoje elektromobilių savininkai gali naudotis nemokama greitojo įkrovimo infrastruktūra, A juosta (kur leidžia kelio ženklai arba kelio ženklinimas) bei nemokama parkavimo paslauga didžiuosiuose Lietuvos miestuose (prašome patikrinkite lankomo miesto savivaldybės puslapį dėl informacijos apie nemokamo parkavimo paslaugą)


Erdvus salonas ir kompaktiška išorė, tai 5 arba 7 vietų elektrinis keleivinis furgonas „Nissan e-NV200 Evalia“, pasižymintis vienatūrio vikrumu. Nei per ilgas, nei per platus – siauros gatvės ir ankštos stovėjimo aikštelės nekels jokių problemų.

 

 

EVALIA
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti