Nissan LEAF
Nuo:
€36880
Mėnesio įmoka nuo:
€473

„Nissan LEAF“ esančios išmaniojo mobilumo funkcijos visam laikui pakeis Jūsų požiūrį į vairavimą. Ši technologija jums užtikrins nuolatinį ryšį, suteiks pasitikėjimo ir daug gerų emocijų. Už vairo jausitės labiau užtikrinti savimi, o prireikus, sulauksite pagalbos. „Nissan“ išmanusis mobilumas tiesiog palengvina gyvenimą. Tai yra visų mūsų vairavimo ateitis, kuria mėgautis galima jau dabar.


Didinkite greitį, mažinkite arba visiškai sustabdykite naudodami tik vieną pedalą. Mažiau pastangų reikalaujantis „e-Pedal™“ – tai viskas, ko Jums prireiks valdant „Nissan LEAF“. Tai paprasta ir smagu.


„Nissan LEAF“ suprojektuotas, kad būtų universalus ir tiktų Jums bei Jūsų šeimos gyvenimui. Penkios sėdimosios vietos, 435 l (420 l Tekna versija) tūrio bagažo skyrius ir grakštus bei dinamiškas dizainas – viskas, ko jums reikia.


Ryškių aerodinaminių formų, su plaukiančia stogo linija, smailėjančiu priekiu ir išskirtinės elegancijos suteikiančiais mėlynos spalvos akcentais – „Nissan LEAF“ išties sklandžiai įsilieja į aplinką.

LEAF
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti