Peugeot Expert Combi
Nuo:
€21900
Mėnesio įmoka nuo:
€209

Naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ turi viską, ko reikia saugioms ir komfortabilioms jūsų ir jūsų keleivių kelionėms. Jo modernūs varikliai leidžia kasdieniame gyvenime suderinti vairavimo malonumą ir galią.


Tvirtas ir funkcionalus, naujasis „PEUGEOT Expert Combi“ siūlomas trijų ilgių versijose: Standartinio ilgio (4,95 m), padidinto ilgio (5,30 m) ir visiškai nauja, vos 4,60 m ilgio versija „Compact“.


Kruopščiai suprojektuotas „PEUGEOT Expert Combi“ siūlo daugybę sėdynių išdėstymo konfigūracijų, visiems keleiviams suteikdamas optimalų komfortą. Segmente unikali versija „Compact“ optimizuoja 9 žmonėms skirtą erdvę.


Mėgaukitės lengvomis kelionėmis mieste ir galimybe įvažiuoti į automobilių garažus, kuriuose maksimalus aukštis ribojamas iki 1,90 m.


„PEUGEOT Expert Combi“ taip pat gali būti įrengtas su įstiklintomis, 50/50 proporcijų, dvivėrėmis durelėmis su šildomais stiklais ir valytuvais. Dar niekada nebuvo taip paprasta pakrauti bagažinės!


„PEUGEOT Expert Combi“ sukurtas naujoje platformoje, pritaikytoje prie modulinės EMP2 platformos i. Suderindama aukštą važiavimo komforto, kokybės ir efektyvumo lygį, ji visiems keleiviams suteikia optimalų komfortą.


Važiuodami „PEUGEOT Expert Combi“, pajauskite nuo 95 iki 180 AG ir iki 400 Nm pajėgumo BlueHDi variklių potencialą, suderintą su naująja EAT6i automatine transmisija.


Pagaliau, įvertinkite mažiausių degalų sąnaudų ir taršos segmente teikiamus privalumus, o taip pat – ir ekonomišką priežiūrą bei 40 000 km / arba 2 metų priežiūros intervalus.


Naujieji „BlueHDi“ padidina vairavimo komfortą, kartu optimizuodami degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. „BlueHDi 180 AG EAT6“ yra ypač galingas agregatas, derinamas su „Quickshift“ technologiją naudojančia automatine transmisija. Naujieji „BlueHDi“ varikliai turi viską, ko reikia greitesniam pavarų perjungimui, tobulai tolygiam veikimui, fantastiškam valdomumui ir sumažintai CO₂ taršai!

 

Expert Combi
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
130 g/km
80.00 €
4.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
4.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti