Peugeot Expert
Nuo:
€18900
Mėnesio įmoka nuo:
€157

Susipažinkite su „Peugeot Expert“ – komerciniu furgonu, suprojektuotu taip, kad būtų palengvintas jūsų darbas.


Komercinio furgono „Peugeot Expert“ viduje dėmesys sutektas į komforto vairuotojui užtikrinimą. Pakopa leidžia lengviau įlipti ir atsisėsti ant pakeltos sėdynės, nuo kurios gerai matomas kelias, o funkcionalioje ir ergonomiškoje kabinoje užtikrinama sedano tipo automobiliui būdinga vairavimo padėtis.
Imkite vairą į rankas ir mėgaukitės nauju vairavimo pojūčiu, kurį suteikia ant priekinio stiklo sumontuotas ekranas ir daug įdiegtų pagalbinių vairavimo priemonių.


„Peugeot Expert“ viduje įrengta pasukama „Moduwork“ lentyna atidengiama per centrinį porankį ir padeda paversti kabiną į tikrą mobilų biurą, ergonomišką ir praktišką tuo pat metu.


Naujasis komercinis furgonas „PEUGEOT Expert“ – tai kompaktiškų išorinių matmenų ir didžiausio krovumo, kuris yra ypač svarbi savybė šiame segmente, derinys.
Furgonuose ir autobusiukuose su dviguba kabina yra įrengtos dvivėrės galinės atveriamos durys, kuriose gali būti sumontuotas šildomas galinis langas ir langų valytuvai. Taip pat galima pasirinkti vienvėres bagažo skyriaus duris. Atveriamos durys gali atsidaryti 250° kampu, o tai reiškia, kad jums neteks užimti kelio erdvės pakrovimo ir iškrovimo metu.

Expert
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
130 g/km
80.00 €
4.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
4.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti