Porsche 718 Boxster
Nuo:
€57838
Mėnesio įmoka nuo:
€842

Praėjus dviems dešimtmečiams po pirmojo „Boxster“ modelio debiuto, „Porsche“ pristatė praktiškai iš naujo sukurtą roadsterių su viduryje montuojamasi varikliais seriją. Naujos kartos modeliai nuo šiol bus vadinami „718 Boxster” ir „718 Boxster S”. Šie dviviečiai automobiliai su nuimamu stogu yra dar galingesni ir suvartoja mažiau degalų. Naujieji modeliai pratęsia „Prosche“ automobilių su keturių cilindrų horizontalaus išdėstymo varikliais tradiciją. Šie varikliai buvo naudojami lenktyniniuose „Porsche 718“ automobiliuose, kurie skynė pergales įvairiose praeito amžiaus šešto ir septinto dešimtmečio lenktynėse, įskaitant Targa Florio ir Le Maną.


Iš šono naujieji „Boxster“ turi naujos išvaizdos sparnus ir slenksčius, o platesni šoniniai ortakiai su išryškintomis krašto linijomis suteikia daugiau dinamiškumo. Naujieji modeliai komplektuojami su 18 colių, o „718 Boxster S“ – su 19 colių skersmens ratlankiais, už papildomą mokestį galima rinktis ir 20 colių ratlankius.

 

Aistringą, sportišką vairavimo stilių įgalina naujos konfigūracijos važiuoklė ir pajėgesni stabdžiai. Šie pranašumai itin išryškėja įveikiant posūkius. Elektromechaninis vairo stiprintuvas suderintas taip, kad teiktų labiau tiesioginį kelio pojūtį, todėl „718 Boxster“ modeliai yra dar vikresni ir lengviau valdomi tiek žiedinėje trasoje, tiek įprastame kelyje.

 

Naujų „718 Boxster“ modelių viduje dėmesį pirmiausia patraukia naujas prietaisų skydelis ir priekinė panelė. Be to, naujausios kartos „Porsche Communication Management“ sistema su jutikliniu ekranu nuo šiol yra standartinė įranga. Ji yra paruošta telefono integracijai, turi įvairių tipų garso jungtis ir 110 W galios garso sistemą „Sound Package Plus“. Jos funkcionalumą galima išplėsti su tokiais papildomai pasirenkamais moduliais kaip navigacijos ar „Connect Plus“.

 

718 Boxster
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
186 g/km
160.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis