Porsche 718 Cayman
Nuo:
€55781
Mėnesio įmoka nuo:
€805

Mažai sveriantis dvivietis sportinis automobilis su viduryje žemai montuojamu opoziciniu varikliu, pagal vairuotojo charakterį reguliuojama pakaba ir kompaktiški parametrai – šie ingredientai kartu iškepa tokį važiavimo malonumų pyragą, į kurį rankos tiesiasi savaime. Traukia.

 

Naujas aiškaus dizaino sportinis vairas, kylanti centrinė konsolė, trys apskriti prietaisų skydeliai su tachometru centre – viskas salone rodo, kad čia svarbiausia vairuotojas.Sportinio trijų stipinų vairo dizainas yra lengvas ir funkcionalus.

 

Be jokios abejonės Porsche Cayman yra vienas geriausiai valdomų kupė automobilių visoje plačioje rinkoje. Automobilio variklis sumontuotas viduryje, tad Cayman visas pagrindinis svoris yra išsidėstęs tarp abiejų ašių.

 

Mažas, minkštas intarpas viduryje ir „Porsche“ herbą juosiantis chromuotas žiedas, perkurti iš „918 Spyder“, dar labiau pabrėžia sportinio automobilio privalumus.

 

Cayman proporcijos tiesiog tobulos, detalės išbaigtos ir puikiai suderintos, tad automobilio savininkai neliks be dėmesio.

 

Sportinės sėdynės Sportinės sėdynės yra patogios ir suteikia atramą net įtemptai vairuojant. Jose įrengtas elektrinis atlošų reguliavimo ir mechaninis sėdynių aukščio bei reguliavimo pirmyn ir atgal parinktis leis šiame automobilyje jaustis laisvai ir komfortabiliai.

 

 

718 Cayman
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
186 g/km
160.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti