Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet
Nuo:
€152702
Mėnesio įmoka nuo:
€2,511

 


Žengiantis su laiku. Nuolat kintantis. Bet išliekantis savimi. Laikui nepavaldus sportinis automobilis, turintis tai, kas geriausia.


Geras dizainas turėtų būti naujoviškas. Taip pat ir technologija. Tad ir naujojo „Carrera“ salono interjere matyti ryškių naujų bruožų – atspindimos senosios stiprios savybės ir plečiamos naujos galimybės.


Greitėja net lėtėdamas. Regis, paradoksas, bet visus 70 metų, kiek trunka tobulinimo ir kūrimo darbas, mums tai buvo taip pat svarbu, kaip priversti jūsų širdį plakti smarkiau užvedus savo „Porsche“. Tai ypač pasakytina apie automobilių sporte patvirtintus „Porsche“ keraminius kompozitinius stabdžius (PCCB). Jų keraminiai diskai yra ypač lengvi, skersmuo priekyje yra 410 mm, o gale 390 mm – kad stabdymo charakteristikos būtų dar geresnės. Būdinga: geltonai nudažytos fiksuotos stabdžių apkabos ant priekinės ir galinės ašių. Taip pat būdinga: nepaprastos eksploatacinės savybės atsiskleidžia prireikus sulėtinti ar pagreitinti.

Negalima suderinti įspūdingo sportinio važiavimo ir nepriekaištingo komforto? Su tuo visiškai nesutinkame. „Carrera“ visada jungė šiuos dalykus – taip, kaip tai gali tik „Carrera“. Jis visada įspūdingas, labai ergonomiškas, su kokybiškomis salono medžiagomis. Jame daug galimybių individualiai padaryti patogesnį ir sportiškesnį.

911 Carrera 4 GTS Cabriolet
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
207 g/km
210.00 €
9.00 l/100 km
9.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti