Porsche 911 Speedster
Nuo:
€273581
Mėnesio įmoka nuo:
€4,637

Naujasis „911“ modelis yra jo pirmtakų sintezė – tai praeities atspindys ir ateities vizija. Kontūras: įspūdingas Dizainas: nepavaldus laikui Technologija: įkvėpta didžiųjų lenktynių laimėjimų ir visada žingsniu priekyje. Aštuntosios kartos „911“ modeliu žengiame į ateitį.


Nepavaldumas laikui ir šiuolaikiškumas dar niekada nebuvo taip glaudžiai susieti.


Nepavaldumo laikui idėja gyvuoja palaikoma jaunatviška energija, bet turi būti nuolat tobulinama. Tad kiekviena nauja „911“ karta žymi ir naują pradžią. Dar geresnį „911“.


„911“ modelio siluetas – laikui nepavaldaus dizaino. Tačiau pažvelgus į „911“ taip pat matyti, koks jis šiuolaikiškas, ypač galinė jo dalis. Automobilio galas yra efektingai, aiškiai ir tiksliai suprojektuotas. Galas atrodo vizualiai paplatintas ir įsilieja į juodą galinį bortą, beveik be jokių sujungimų. Į jį yra integruotas naujas, vertikalus trečias stabdžių žibintas. Tiesiai po vientisa žibintų juosta, tarp trimačių šviesos diodų (LED) galinių žibintų ir naujai suprojektuoto šviesiai sidabrinės spalvos modelio logotipo. Galinis skydas gaubia naujo dizaino išmetimo sistemos išmetamuosius vamzdžius. Naujasis „911“ ypač sportiškai atrodo dar ir dėl skirtingų dydžių priekinių ir galinių ratų.


Geras dizainas turėtų būti naujoviškas. Taip pat ir technologija. Tad ir naujojo „911“ salono interjere matyti ryškių naujų bruožų – atspindimos senosios stiprios savybės ir plečiamos naujos galimybės.


Pagal kelio sąlygas ir važiavimo pobūdį atnaujinta „Porsche“ aktyvios pakabos valdymo sistema (PASM) aktyviai, nuolat ir atskirai kontroliuoja kiekvieno rato standumo jėgą. Rezultatas – mažesnis kėbulo judėjimas ir patogesnis, dinamiškesnis važiavimas. Galima rinktis 10 mm pažeminamos sportinės pakabos PASM sistemą, todėl naujasis „911“ važiuoja keliu dar ramiau ir harmoningiau.

911 Speedster
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
317 g/km
470.00 €
13.80 l/100 km
13.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
13.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti