Porsche Cayenne Turbo Coupe
Nuo:
€148467
Mėnesio įmoka nuo:
€2,436

Šios formos. Toks buvo nemažai metų, bet dabar padidintas. Pakeltas. Pažemintas. Bet visuomet išliko toks pat. Ši forma laimėdavo lenktynes. Daug. Visi tai žino, visi tai pripažįsta. Naktį. Rūke. Nematomas. Ši forma perteikia viską, kas mes esame. Naujas „Cayenne Coupé“.


Šalia prietaisų skydelyje esančio analoginio chronometro „Sport Chrono“ paketas taip pat siūlo režimų perjungimą ant daugiafunkcio sportinio vairo, kuriuo galima pasirinkti vieną iš keturių vairavimo režimų: įprastą, „Sport“, „Sport Plus“ arba individualų. Taigi jūs galite nustatyti savo „Coupé“ važiuoklę ir vairavimo dinamiką, pavyzdžiui, akimirksniu. Informacija apie išilginį ir šoninį pagreitį gali būti pateikiama prietaisų skydelio ekrane kartu su „Porsche“ komunikacijos valdymo sistemos (PCM) eksploatacinių parametrų ekranu rato įveikimo greičiui.


Šio „Coupé“ atletizmo laipsnis visiškai priklauso nuo jūsų – svarbu tik tai, kad naujai sukurta 8 laipsnių „Tiptronic S“ pavarų dėžė jums paklūsta. Be to, degalų sąnaudos sumažėjo, o komforto padaugėjo.


Inercinis sukimasis (riedėjimas). Kad sutaupytumėte degalų, tam tikrose situacijose galite naudoti vadinamąją riedėjimo funkciją. Variklis atjungiamas nuo pavarų dėžės ir greitis sumažinamas iki tuščiosios eigos greičio.


Siūlomi trys lengvasvorio sportinio paketo variantai. Visuose trijuose yra anglies pluošto stogas su išryškintais kontūrais, sportinio dizaino „SportDesign“ paketas su anglies difuzoriaus apdaila, 22 colių GT dizaino ratai ir sportinė išmetimo sistema modeliui „Cayenne Turbo Coupé“. Anglies pluošto apdailos paketas laukia jūsų juodos spalvos salone: keturios sportinės sėdynės yra pusiau odinės, juodos spalvos, sėdynių vidurinė dalis – iš medžiagos su tradiciniu rombo raštu. Stogo apmušalas ir vairalankis – iš „Alcantara®“ medžiagos.

Cayenne Turbo Coupe
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
321 g/km
500.00 €
14.10 l/100 km
14.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
14.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti