Porsche Macan S
Nuo:
€65219
Mėnesio įmoka nuo:
€971

Kiekvieną sekundę norime jausti, kad gyvenimas yra dinamiškas – tiek kelyje, tiek mūsų sportiniame automobilyje.


Dinamiška „Macan“ išvaizda neleidžia abejoti automobilio sportiškumu. Naujo dizaino galinė dalis pabrėžia nevaržomą galią. Kaip ir išraiškinga linija po „Porsche“ užrašu, charakteringa galinių žibintų juosta išryškina „Porsche“ logotipą. Ją tiek funkcionaliai, tiek vizualiai papildo nauji keturių taškų stabdžių žibintai.

 

Plačios arkos virš galinių ratų – lyg 911 motyvai. Dar viena vizuali užuomina, kaip įsikibęs į kelio paviršių lekia naujasis „Macan“. Galinis sparnas taip pat atkartoja tradicinį „Porsche“ dizainą. Šiuo kampu automobilis primena šuoliui pasiruošusį plėšrūną. Stogo linija leidžiasi automobilio galo link, sudarydama kupė formos įspūdį. Taip kuriamas charakteringas sportinio automobilio kontūras, pasižymintis puikia aerodinamika. Mūsų dizaineriai tai vadina „Porche“ skrydžio kombinacija.

 

Sportinis automobilis – tai patirtis, apimanti visus mūsų pojūčius. Tačiau absoliutų pasitenkinimą vairuojant „Macan“ kuria ne tik automobilio galia ar užplūstantis adrenalinas. Kokybiškas odinis salonas sužavės dar nespėjus uždaryti automobilio durelių. O kylanti centrinė konsolė šalia daugiafunkcio „GT“ sportinio vairo padės išlaikyti pojūtį, kad esate tikrame sportiniame automobilyje.

Macan S
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
204 g/km
210.00 €
8.90 l/100 km
8.90 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
8.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti