Porsche Panamera GTS Sport Turismo
Nuo:
€143505
Mėnesio įmoka nuo:
€2,349

„Panamera“ patiks tiems, kurie nori tiksliai valdomo ir labai stabilaus automobilio. Vairo mechanizmas jautrus kaip katino ūsai ir reaguoja į menkiausią vairuotojo komandą. 3 metrų atstumas tarp ašių + 265 milimetrų padangų plotis priekyje + 295 milimetrų plotis gale = 1,000,000 sukibimo. Žinoma, yra ir daugiau dėmenų, kurie daro įtaką stabilumui, pavyzdžiui, orinė važiuoklės sistema ir iš aliuminio pagaminti pakabos elementai.

 

 

Naujojo „Panamera GTS“ bazinė įranga, lyginant su pirmtaku, yra gerokai turtingesnė. „Sport Design“ paketas pakeičia automobilio išorę – juodi ir kitų tamsių spalvų elementai suteikia modeliui atletišką išvaizdą, kurią papildo standartiniai 20 colių skersmens „Panamera Design“ ratlankiai.


Interjere sportišką GTS stilių pabrėžia juoda „Alcantara“ bei anoduotu aliuminiu padengtos detalės. Standartinėje įrangoje yra šildomas daugiafunkcis vairas, ant jo įrengtos pavarų perjungimo svirtelės, „Alcantara“ padengta prietaisų skydelio apdaila ir „Connect Plus“ skaitmeninių paslaugų modulis.


Dabar „Panamera GTS“ gali būti ir „Sports Turismo“. Su didesne bagažine, žemu pakrovimo slenksčiu, didesniu bagažo skyriumi bei 4+1 sėdynių konfigūracija šis modelis atitinka aukščiausius praktiškų kasdieninių kelionių ir našumo standartus.

 

Panamera GTS Sport Turismo
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
242 g/km
280.00 €
10.60 l/100 km
10.60 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
10.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis