Renault ESPACE
Nuo:
€35683
Mėnesio įmoka nuo:
€452

Susipažinkite su naujuoju RENAULT ESPACE, stilingu ir veržliu automobiliu moderniai šeimai! Iki šiol nematytas aptakus siluetas, išraiškingos formos ir neįtikėtino lengvumo įspūdis - tokio miniveno Jūs nė neįsivaizdavote!

Kiekviena automobilio detalė žada malonių įspūdžių kiekvieną kartą sėdus už vairo: žibintai su LED technologija „Pure vision®“ skaisčiai apšviečia viską automobilio kelyje. Lengvojo lydinio ratlankiai ir chromuotos detalės pabrėžia išraiškingas ESPACE kėbulo formas ir subtilų išskirtinumą. Kiekviena detalė liudija šiuolaikišką miesto visureigio stilių, o įspūdingi pojūčiai kelionėse taps tikru atradimu tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

Naujasis ESPACE spinduliuoja laisvės pojūtį. Automobilio viduje jauku, šviesa sklinda pro didelius priekinį ir šoninius langus bei panoraminį stoglangį, o išskirtiniame salone nepaprastai patogiai įsitaisys ir vairuotojas, ir keleiviai.
 
Kuriant ESPACE interjero dizainą buvo pasitelktos itin kokybiškos medžiagos ir pažangios technologijos: reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė su reguliuojama juosmens atrama, reguliuojamo aukščio priekinė keleivio sėdynė, vienu judesiu sulankstomos galinės sėdynės (naudojantis bagažinėje įtaisytu jungikliu arba multimedijos įranga „Renault R-Link 2“), automatinis dviejų zonų kondicionierius. Svarbiausias funkcijas greitai ir paprastai padeda atlikti multimedijos įranga „Renault R-Link 2“ su skaitmeniniu radiju (DAB), stereogarso įranga, navigacijos prietaisu, įdiegtu išplėstu Europos žemėlapiu, USB bei garso įrangos jungtimis. Kiekviena akimirka su naujuoju ESPACE taps nepamirštamu nuotykiu!

ESPACE
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
140 g/km
40.00 €
6.20 l/100 km
6.20 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
116 g/km
80.00 €
4.40 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.20 l/100 km
4.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti