Renault TRAFIC
Nuo:
€22984
Mėnesio įmoka nuo:
€228

 

Išraiškingos kėbulo linijos, chromuotos radiatoriaus grotelės, tipiško C raidės formos dizaino šviesadiodžiai dienos žibintai... Naujasis keleivinis TRAFIC visą savo energiją naudoja užduotims vykdyti, pabrėždamas savo individualumą įkvepiančiu, dinamišku dizainu.


Salono įranga ir apdaila nenusileidžia autobusams – elegantiški apmušalai ir detalės, oro kondicionierius, patogios sėdynės, daugybė dėtuvių bei pažangus daugialypės terpės ir navigacijos įrenginys... Viskas ko reikia keliaujant su kompanija, kad kelionė būtų nepamirštama. O nuo šiol ir su automatine greičių dėže.


Harmoningas salonas, prietaisų skydelis su chromuotais elementais, dar patvaresni apmušalai ir aukštos kokybės medžiagos... Naujasis keleivinis TRAFIC paveldėjo lengvojo automobilio standartus. Jame dera stilius ir solidumas.


Krepšiai ant galinės sėdynės, akinių dėklas dažnai slidinėja po prietaisų skydelį, o asmeninis krepšys paslėptas po keleivio sėdyne... Stop! Naujajame keleiviniame TRAFIC variante yra daugybė praktiškų dėtuvių. Šis automobilis lengvai susidoros su miesto eismu ir užtikrins optimalų visų keleivių patogumą.


Atėjo laikas! Pamirškite begalinius maršrutus ir tarp bagažo susigrūdusius keleivius. Naujojo keleivinio TRAFIC varianto bagažinė labai talpi, salonas erdvus, galimi įvairūs jo konfigūravimo variantai, taigi šis automobilis lengvai prisitaikys prie jūsų poreikių. Vežant iki 9 žmonių bagažinės tūris nesikeičia. Drąsiai leiskitės į kelią!

TRAFIC
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
174 g/km
320.00 €
6.60 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
6.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis