SsangYong Rexton
Nuo:
€29990
Mėnesio įmoka nuo:
€352

Naujajame „Rexton“ modelyje „SsangYong“ panaudojo 60-ies metų darbo gaminant keturiais ratais varomus automobilius patirtį. Rezultatas – už ankstesnės kartos modelį prabangiau atrodantis, talpesnis ir saugesnis visureigis. Gausi „Rexton“ įranga patenkins net ir pačio reikliausio kliento lūkesčius.


Po modernia išvaizda slepiasi tikras visureigis. „Rexton“ kėbulas sutvirtintas specialiu kopėčių tipo rėmu, o perjungiamoje keturių varomų ratų sistemoje yra diferencialas. Tai savybės, kurių miesto visureigiai nė sapnuose nėra regėję.


„Rexton“ kėbulas dešimtyje vietų sutvirtintas specialiu kopėčių tipo rėmu, kurio keturių sluoksnių konstrukcija yra kieta ir tvirta. 81,7 proc. „Rexton“ kėbulo yra pagaminta iš itin tvirto plieno. Susidūrimo atveju, „Rexton“ kopėčių tipo rėmas ir plieno kėbulas padidina automobilio keleivių saugumą. „Rexton“ konstrukcijos tvirtumas taip pat pagerina patogumą ir stabilumą važiuojant.


Naujasis „Rexton“ gali vilkti priekabą, kurios masė su kroviniu siekia 3 000 kg! „Rexton“ galėtų be vargo patempti ir didesnį krovinį. Visureigis nesunkiai pajuda iš vietos, nes turi keturis varomus ratus ir galingą 2,2 litrų dyzelinį variklį. Dideliame 9,2 colių jutikliniame HD ekrane* matomas galinės vaizdo kameros vaizdas padės lengvai prikabinti priekabą važiuojant atbuline eiga.

Rexton
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
205 g/km
460.00 €
7.80 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
7.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti