Seat Leon Sportourer ST
Nuo:
€20900
Mėnesio įmoka nuo:
€192

Naujasis SEAT Leon Sportourer ST pasižymi išskirtine išvaizda ir iki tobulumo išbaigtomis dizaino linijomis. Prailgintas kėbulas išduoda erdvumą ir didesnį komfortą. Viską, ko tikitės iš automobilio, rasite išbandę šį modelį.

 

Naujasis SEAT Leon Sportourer ST buvo sukurtas pasiūlyti erdvumą, neprarandant stilingos išvaizdos. Dar daugiau elegancijos šiam modeliui suteikia chromuoti stogo bagažinės skersiniai, langų rėmai ir priekinės grotelės.

 

SEAT Leon Sportourer ST modelio „Full LED“ žibintus galima vadinti dizaino ikonomis. O kai jie susilieja su stilingu, patobulintomis technologijomis galinčiu pasigirti automobiliu, tikėkitės išties pritrenkiančio stiliaus ir saugumo.

 

Saugumas ir ramybė – tai du svarbiausi jausmai, apie kuriuos galvojo naujojo „SEAT Leon ST“ kūrėjai. Dėl tokių technologijų kaip „Tiredness Recognition“ nuovargio atpažinimo sistema ir „Adaptive Cruise Control“ aktyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, jūs ir jūsų šeima visada galite jaustis saugesni.

 

Ar galite įsivaizduoti, kad spūstys gatvėse gali nekelti jokio streso? Tikrai taip – „Traffic Jam Assist“ sistema nustato atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių ir automatiškai kontroliuoja jūsų automobilio greitį. Jokio nerimo dėl saugaus atstumo.

Leon Sportourer ST
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
0 g/km
0.00 €
4.90 l/100 km
4.90 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
0 g/km
0.00 €
3.80 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
4.90 l/100 km
3.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis