Seat Tarraco
Nuo:
€26910
Mėnesio įmoka nuo:
€298

Naujasis visureigis yra pavadintas Viduržemio jūros miesto Tarragonos garbei. Tai istorinis ir kultūrinis įkvepiančios architektūros persunktas miestas, kurio dvasia yra jauna ir ištroškusi nuotykių.


Naujasis „Tarraco“ yra didžiausias SEAT šeimos SUV automobilis, gerokai didesnis nei jaunieji šios šeimos nariai – „Ateca“ ir „Arona“. Jis savyje derina moderniausias technologijas, dinamiką, puikų valdymą, praktiškumą, funkcionalumą ir eleganciją bei progresyvią išvaizdą. „Tarraco“ turi daug privalumų, kuriuos suteikia didelis automobilis, kuris leidžia mėgautis gyvenimu visais atžvilgiais.


Tarraco“ turi visus SEAT automobiliams būdingus atributus: įsimintiną dizainą ir funkcionalumą, sportiškumą ir komfortą, naujausias technologijas ir emocijas bei kokybę, todėl jis tiks bet kuriam gyvenimo atvejui.


„SEAT Tarraco“ sukurtas tiems vairuotojams, kurie ieško funkcionalumo ir azarto viename automobilyje. Žmonės, kurie nori septynviečio praktiško šeimyninio automobilio, bet taip pat nori ir automobilio, kuris puikiai paklūsta vairuotojo komandoms ir gali suteikti veržlumo bei dinamikos.

Tarraco
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti