Skoda KAROQ SCOUT
Nuo:
€34078
Mėnesio įmoka nuo:
€424

SCOUT visada tiekiamas kaip variantas su visais varančiais ratais. Intelektuali visų ratų pavaros sistema veikia visiškai automatiškai. Pagal numatytuosius nustatymus šis automobilis varomas priekiniais ratais ir, jeigu reikia, sklandžiai prijungia galinius ratus. Valdymo blokas nuolatos apskaičiuoja optimalų sukimo momento pasiskirstymą abiem ašims, kad maksimaliai padidėtų sukibimas ir pagerėtų transporto priemonės valdymas.


„Off-Road“ mygtukas perjungia visas pagalbos sistemas į specialų važiavimo bekele nustatymą. Jį įjungus, akceleratorius ima reaguoti mažiau jautriai, o „Auto Hold“ automatinio laikymo funkcija padeda automobiliui patekus į sudėtingas situacijas. „Hill Descent Assist“ važiavimo nuokalnėn funkcija naudoja jautrų stabdymą, kad išlaikytų pastovų greitį leidžiantis nuo stačių šlaitų.


Su pasirinktine dinamine važiuoklės valdymo sistema (DCC) ir važiavimo režimo pasirinkimu, tai yra tas pats, lyg turėtumėte tris automobilius. Paspaudę vieną mygtuką, galite paversti KAROQ SCOUT iš komfortiško lygių kelių automobilio į galingą visureigį arba vingiuotų kaimo keliukų valdovą.

KAROQ SCOUT
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
158 g/km
220.00 €
6.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
6.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis