Subaru Outback
Nuo:
€31990
Mėnesio įmoka nuo:
€387

Patirkite dar daugiau nuotykių – naujasis SUBARU OUTBACK įkvepia pasitikėjimo ir gali nuvežti jus bemaž visur, kur tik panorėsite. Naujas šio modelio stilius išryškina ryžtingą tvirtumą, o patobulintas salonas išsiskiria įmantria apdaila ir pažangių technologijų teikiamomis galimybėmis. Neabejokite – SUBARU OUTBACK yra lengvai valdomas ir labai komfortiškas automobilis.


Planuokite drąsiai. OUTBACK beveik bet kokiu keliu nuveš jus kur panorėsite, o į degalinę užsukti reikės rečiau, nes patobulinto SUBARU BOXER variklio degalų sąnaudos mažiausios iš visų tos pačios klasės automobilių. Be to, ryžtingai atrodančio ir galiūno savybių turinčio OUTBACK patvarumas leidžia išsukti iš įprasto kelio ir prasiskinti naują.


Vairuodami pajėgųjį SUBARU OUTBACK galėsite įveikti beveik visas kliūtis. Simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina puikų sukibimą sningant, lyjant r nelygiame kelyje, o X-MODE režimas su nusileidimu nuokalne kontrolės funkcija padeda lengviau įveikti stačius nuolydžius ir grubius paviršius.


Naujo SUBARU OUTBACK prošvaisa, siekianti 200 mm, leidžia įveikti nelygius bei stačius kelius ir suderina šio tyliai riedančio automobilio sportišką bei patikimą valdymą su tikro SUV visureigio savybėmis.

 

Outback
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
166 g/km
110.00 €
7.30 l/100 km
7.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis