Suzuki Swift 4x4
Nuo:
€15990
Mėnesio įmoka nuo:
€105

„Swift 4×4“ su visais varomaisiais ratais visada pirmauja. Viską, ko tikitės iš šiuolaikinio automobilio, rasite visais ratais varomame „Suzuki Swift“. Automobilio dizainas išlieka nekintamai stilingas, ekologinis pėdsakas nedidelis, o svarbiausia – juo nuostabu važinėti tiek vasarą, tiek žiemą. Jei rinkdamiesi visada ieškote ko nors naujo iš šviežio, tai penkiaduris „Swift“ – būtent tai, ko jums reikia! Visais ratais varomas „Swift 4×4“ sukurtas greitai kintančioms Šiaurės šalių kelių sąlygoms ir visada suteiks važiavimo malonumą.


„Swift“ salone dominuojančiai stilingai juodai spalvai žaismingumo prideda sidabru blizgančios detalės. Efektingas ir sportiškas interjeras tuo pat metu yra ir labai praktiškas. Kiekvienas „Swift“ vairuotojo vietoje esantis elementas sukurtas tam, kad bet kuris pasivažinėjimas būtų paprastas ir teiktų malonumą. Visus valdymo prietaisus ir įrankių skydelį, o taip pat ir garso sistemą bei klimato kontrolęės sistemą naudoti patogu ir lengva. Prie garso aparatūros nesunkiai galima prijungti ir savo USB įrenginį ir mėgautis savo mėgstama muzika arba salone susikurti jaukų mikroklimatą su būtent Jūsų poreikius atitinkančia temperatūra.


„Swift“ visų varančiųjų ratų sistemoje variklio traukos jėga tarp priekinio ir užpakalinio tiltų paskirstoma per viskozinę movą. Visų ratų pavara įsijungia automatiškai, vos tik aptinkama, kad priekiniai ir užpakaliniai ratai sukasi skirtingu greičiu. Tokia sistema sumažina degalų sąnaudas, kadangi Swift visi keturi varomieji ratai įsijungia tik tuo atveju, kai to iš tiesų reikia.

 

Swift 4x4
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
115 g/km
0.00 €
5.10 l/100 km
5.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti