Suzuki SX4 S-Cross
Nuo:
€17990
Mėnesio įmoka nuo:
€141

Naujasis „SX4 S-Cross“ – tarsi gaivaus vėjo gūsis jūsų reikaluose, – gal tai sportas, įvairūs pomėgiai, keliavimas, nuotykiai ar tiesiog pasivažinėjimas po miestą. Galingu judėjimu pirmyn, išmaniais sprendimais salone bei efektingai atrodančiu kėbulu naujasis „SX4 S-Cross“ pakylėja originalų ir savitą „Suzuki“ krosoverio dizainą bei funkcionalumą į visiškai naują lygį. Mėgaukitės savo laisve!


Į bet kokią kelionę leiskitės ramūs – kur tik širdis traukia! „SX4 S-Cross“ – tai teisingas pasirinkimas, nepriklausomai nuo oro sąlygų ar kelio būklės. Šiame automobilyje yra viskas ko reikia – patikimos sistemos, agregatai ir mazgai važiavimui bekele bei puikios eksploatacinės savybės, garantuojančios bekompromisį patikimumą. Tai vienas įvairiapusiškiausių automobilių, kokį tik galima įsivaizduoti.


„Suzuki SX4 S-Cross“ salone tvyranti atmosfera tiesiog vilioja leistis į kelionę. Tai jaučiama patogiose sėdynėse, gaubtuose paviršiuose ir kokybiškoje visų jungiklių bei valdymo svirčių medžiagoje. Sidabru žibančios juodo salono apdailos detalės pabrėžia kokybę bei stilingą dizainą.

 

 

SX4 S-Cross
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
139 g/km
40.00 €
6.10 l/100 km
6.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis