Suzuki Vitara
Nuo:
€17990
Mėnesio įmoka nuo:
€141

Patobulinto „Vitara“ priekis buvo atnaujintas vertikaliais chromo akcentais ant penkių angų grotelių, o naujas chromo akcentas ant apatinių grotelių dar geriau perteikia pažangų automobilio rafinuotumą.


Į kitus patobulinimus įeina minkšti pamušalai virš prietaisų skydelio, suteikiantys aukštesnės kokybės pojūtį, ryškesni sidabriniai akcentai ant prietaisų skydelio, durelių ir centrinio skydelio bei labiau metalą primenantis geometrinis raštas ant sidabrinio skydelio, esančio ant prietaisų skydelio. Naujasis „Vitara“ dabar galimas su panoraminiu stoglangiu* su dviguba slankiąja funkcija.


Dabar patobulintas „Vitara“ pasižymi geresnėmis prevencinėmis apsauginėmis technologijomis, padedančiomis vairuotojui išvengti avarijų įvairesnėse situacijose nei ankstesnės versijos, ir galima kasdien ramiai vairuoti. Anksčiau naudotą radarinę stabdžių sistemą su milimetrinių bangų radaru pakeitė dviejų jutiklių stabdžių pagalbos sistema. Ji naudoja monokulinę kamerą ir lazerinį radarą (MFL) pėstiesiems aptikti, kad sustabdytų automobilį iškilus susidūrimo pavojui. Dabar taip pat galimos įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos, išvažiavimo iš eismo juostos prevencijos ir ženklų atpažinimo funkcijos.

Vitara
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
139 g/km
40.00 €
6.10 l/100 km
6.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis