Toyota AYGO
Nuo:
€11150
Mėnesio įmoka nuo:
€20

Smagiau gyventi, kai kelionės kryptį galima rinktis pagal nuotaiką. Kompaktiškas, tyliai riedantis ir manevringas AYGO lengvai nardo siauromis miesto gatvėmis. AYGO taip pat stebina savo nauja, ryškia, drąsia ir išskirtine išvaizda. Siūlomos kelios stulbinančios AYGO spalvos suteikia saviraiškos laisvę.


Rafinuotas, išskirtinis ir ryšį su pasauliu palaikantis AYGO turi viską, ko reikia, kad patenkintų Jūsų poreikius. AYGO pasižymi unikalia salono apdaila, tinkančia kiekvieno skoniui. Stilingi AYGO ratų gaubtai ir mašininiu būdu apdoroti lengvojo lydinio ratlankiai - paskutinis miesto mados klyksmas.


Kompaktiškas ir miesto gyvenimui pritaikytas automobilis aprūpintas visa būtina įranga, kad jaustumėtės saugūs kelyje. Su „Pre-Collision“ (PCS) ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (LDA) sistemomis komplektuojamas AYGO pasirengęs visiems nenumatytiems atvejams.


Smagiau gyventi, kai kelionės kryptį galima rinktis pagal nuotaiką. Kompaktiškas, sklandžiai ir tyliai riedantis bei manevringas AYGO lengvai nardo siaurais keliukais, sausakimšomis gatvėmis ir sudėtingais stovėjimo aikštelių labirintais. Pasikliaukite impulsu.

 

AYGO
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
113 g/km
0.00 €
5.00 l/100 km
5.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis