Toyota C-HR
Nuo:
€21500
Mėnesio įmoka nuo:
€202

Naujas dailių reljefiškų formų „Toyota C-HR“ visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo „Toyota C-HR“ vairo.


Jei Jūsų dėmesį patraukė „Toyota C-HR“, ko gero Jums reikia lyderio poziciją užimančio šiuolaikiško ir stilingo automobilio, savyje sujungiančio ateities technologijas. Tokio, kuris žadintų emocijas ir įkūnytų visus pasiekimus. Kuris Jums kasdien patikimai tarnautų, įkvėptų ir džiugintų.


Visiškai nauja „C-HR“ konstrukcijos platforma TNGA, specialiai šiam modeliui sukurta JBL audio (576W) sistema, „Toyota Safety Sense“ saugos įrangos paketas, Toyota Touch® 2 multimedijos valdymo sistema su 8 colių jutikliniu ekranu – tai vos kelios detalės, kurios džiugins kiekvienos kelionės metu.


Daugiabriaunio deimanto įkvėptas „Toyota C-HR“ su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis ir šiuolaikišką įvaizdį sukuriančiomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Išpuoselėta ir kruopščiai apgalvota kiekviena elegantiško, gundančio ir skoningo „Toyota C-HR“ dizaino detalė. Judėjimo pojūtis sukuriamas net automobiliui stovint. Su šiuo automobiliu kiekvienam lemta tapti urbanistinio stiliaus ikona.


Aistra lenktynėms degančių inžinierių sukonstruotas „Toyota C-HR“ yra manevringas kaip dinamiškas hečbekas ir komfortiškas kaip visureigis. Vos spustelėjus greičio pedalą, „C-HR“ iškart pagreitėja. Jis žaibiškai reaguoja ir į vairo pasukimą, išlikdamas visiškai stabilus. Su „Toyota Safety Sense“ saugumo įrangos technologijomis saugu leistis į kelią, kad ir kokios susiklostys aplinkybės.

 

C-HR
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
154 g/km
85.00 €
6.80 l/100 km
6.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti