Toyota Corolla Sedan
Nuo:
€16990
Mėnesio įmoka nuo:
€123

Sveiki atvykę į naują „Toyota Corolla“ erą – legendinis „Toyota“ modelis grįžta kaip hečbekas, universalas ir, žinoma, sedanas. Tai neabejotinai yra geriausias iki šiol sukurtas ir pagamintas „Toyota Corolla” modelis, kuris pagaliau bus ir hibridas.


Naujasis „Toyota Corolla” sedanas kupinas įspūdingų staigmenų. Šis modelis sukurtas pritaikius visiškai naują pasaulinę „Toyota” konstrukcijos platformą TNGA, kurios dėka „Toyota Corolla” pasižymi dėmesį kaustančiu, tiesiog prestižiniu dizainu, aukštu komforto lygiu ir ergonomika, taip pat puikiomis važiavimo ir valdymo savybėmis. Be to, net į standartinę „Corolla” sedano komplektaciją įeina unikali „Toyota” saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense”.


„Toyota Corolla“ sedanas pasižymi visiems naujiems „Corolla" modeliams būdingu stilingu ir dinamišku dizainu ir tokia pat plačia bei žema stovėsena, kurią lemia nauja konstrukcijos platforma TNGA. Tačiau jis turi ir savo individualų braižą – jį atspindi prestižinis išorės dizainas su unikaliais stiliaus sprendimais priekyje ir gale. Na, kad ir trimačio dizaino viršutinės radiatoriaus grotelės, kurios susijungia su viršutine išraiškingų priekinių žibintų dalimi ir taip išryškina žemą bei tvirtą automobilio stovėseną. Naująjį „Toyota Corolla" sedaną galima lengvai atpažinti iš unikalios priekinių ir galinių LED žibintų šviesolaidžių formos.


„Toyota Corolla“ sedanas išsiskiria erdviu ir nepaprastai ergonomišku salonu, kurio vizitinė kortelė – solidus stilius, neprilygstama sensorinė kokybė ir pažangios technologijos. Šiam sedanui būdinga pailginta 2700 mm važiuoklės bazė, dėl kurios gale sėdintys keleiviai gali mėgautis didele erdve kojoms ir išskirtiniu komfortu. „Toyota Corolla“ salone gausu pažangių technologijų, tokių kaip belaidis telefono kroviklis, taip pat 8 colių jutiklinis multimedijos sistemos ekranas, 7 colių daugiafunkcis ekranas bei 10 colių projekcinis ekranas, kuriais patogu naudotis.

 

Corolla Sedan
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
143 g/km
55.00 €
6.30 l/100 km
6.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis